Wszystkie kategorie

Jason - organiczna pielęgnacja

Jason - organiczna pielęgnacja

Kolejną nowością w naszym sklepie jest marka Jason.

Marka kosmetyków naturalnych Jason została utworzona w 1959 roku jako marka dla osób, które chcą dbać o siebie i swoje rodziny w sposób jak najbardziej naturalny.

Kluczową wartością tej firmy jest oferowanie naturalnych produktów zawierających czyste, odżywcze i organiczne składniki, które wspierają zdrowe funkcjonowanie naszej skóry, włosów i ciała.

Misją marki Jason jest stosowanie wyłącznie składników pochodzących z najlepszego i najbardziej zaufanego źródła. W produktach tych nie ma sztucznych dodatków i składników pochodzenia zwierzęcego, a opakowania są biodegradowalne i podlegające recyclingowi. Jason Natural Cosmetics nie używa żadnych składników pochodzenia zwierzęcego ani stosuje testów na zwierzętach. A co najważniejsze -  kosmetyki pachną zniewalająco!

Jason oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów: produkty przeciwzmarszczkowe, produkty do włosów, kremy i olejki do twarzy, produkty do mycia i pielęgnacji ciała, produkty dla dzieci i niemowląt, produkty do pielęgnacji jamy ustnej.

Nawilżające właściwości aloesu, kojący zapach lawendy czy antybakteryjny olejek drzewa herbacianego odżywiają i chronią skórę, nie działając inwazyjnie nawet w przypadku skłonności do podrażnień.