Wszystkie kategorie

Mydlarnia Cztery Szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki

Mydlarnia Cztery Szpaki to producent kosmetyków naturalnych, a zarazem rodzinna firma, która za cel postawiła sobie tworzenie prostych, funkcjonalnych produktów do pielęgnacji, opartych na naturalnych surowcach. Wiedzą, że mogą działać świetnie bez dodatku niezdrowej chemii, dlatego nie ma i nie będzie jej w ich kosmetykach.

W ofercie mydlarni znajdują się m.in. naturalne mydła, szampon do włosów w kostce, dezodoranty w kremie, naturalne olejki do ciała, naturalne masła do ciała.

Do ich produkcji wykorzystywane są nierafinowane, zimnotłoczone oleje roślinne, naturalne olejki eteryczne, ekstrakty, glinki, zioła czy maceraty najwyższej jakości. Dzięki temu kosmetyki pielęgnują skórę, działają ujędrniająco, zmiękczająco i odżywczo. Z kolei naturalne kosmetyki do włosów (w tym kultowy szampon w kostce) sprawiają, że z dnia na dzień stają się one mocniejsze, gęstsze, błyszczące i nabierają ekstra objętości.

Szanują nie tylko zdrowie, ale i środowisko. Dlatego kosmetyki pakują ekologicznie, w duchu zero waste, starając się maksymalnie ograniczyć wykorzystywanie plastiku tam, gdzie nie jest to potrzebne.

Odkryjcie wspaniałą markę, zaglądając tutaj

https://zielonybazar.com/2-wszystkie-kategorie?q=Marka-CZTERY+SZPAKI