Wszystkie kategorie

YOPE Polskie kosmetyki naturalne

YOPE Polskie kosmetyki naturalne

Chcielibyśmy przybliżyć Wam kilku producentów kosmetyków, których znajdziecie w naszym sklepie. Znacie markę YOPE? Polski producent, zapoczątkował swoją działalność z potrzeby stworzenia naturalnych kosmetyków i środków czystości dobrej jakości, jednocześnie utrzymując ich przystępną cenę.

Swoich produktów, a także ich składników, nie testują na zwierzętach, co potwierdzają certyfikatem fundacji Viva!. Prosty desing opakowań wyróżniają unikatowe wizerunki zwierząt. Ponadto, dbając o środowisko, stawiają na opakowania nadające się do recyklingu oraz na te do ponownego napełnienia. Składniki kosmetyków posiadają certyfikat Ecocert, a środki czystości- Ecolabel.

Receptury produktów są łagodne dla skóry, nawet tej wrażliwej oraz bezpieczne dla dzieci. Nie da się nie zauważyć, że ich składy zawierają krótką, niezbędną listę składników. Co więcej? Pięknie pachną! Kompozycje zapachowe są przemyślane i nieoczywiste.

Warto sięgnąć po produkty marki YOPE. Zapewne na jednym się nie skończy, czego producent nam nie ułatwia, prowadzając na rynek kolejne nowości. Niebanalne, przyjazne dla ludzi i środowiska, przyciągające wyglądem opakowania.